Horoskopi datë 19 korrik 2018

Horoskopi Kryesore

DASHI

Një ditë e rehatshme sa i takon aspektit profesional në të cilin kohët e fundit keni pasur përplasje me ndonjë koleg dhe me eprorët. Në dashuri bëni kujdes nga xhelozia.

DEMI

Me gjithë mbështetjen e yjeve nuk do të jeni në gjendje ta zgjidhni një problem që paraqitet sot nëse nuk do të vini në përdorim intuitën tuaj të mprehtë. Shëndeti i mirë.

BINJAKET

Nuk duket një ditë dhe aq e mirë për të ndërmarrë iniciativa të guximshme siç do të ishin një investim i madh, një blerje e rëndësishme apo dorëheqja nga puna aktuale.

GAFORRJA

Në familje një problem që ju shqetësonte prej kohësh merr zgjidhje. Për momentin rehatoheni por mos harroni se situata duhet mbajtur nën kontroll. Kujdes me financat

LUANI

Mendoni vetëm për dashurinë dhe askush nuk ka të drejtë të thotë se bëni gabim. Megjithatë, nuk duhet të neglizhoni disa aspekte praktike të jetës profesionale dhe familjare.

VIRGJERESHA

Hëna në shenjën tuaj bën që të shkëlqeni në çdo fushë gjatë kësaj dite. Megjithatë, sa i takon dashurisë, Marsi luftarak mund t’iu fusë në një debat të kotë me partnerin tuaj.

PESHORJA

Mos e prisni atë shpërblim që mendonit dhe as ndonjë ngritje në detyrë apo shtesë të pagës tuaj. Nuk do të ndodhë asgjë e mirë në këtë ditë,pasi Jupiteri ju shikon me sy të keq.

AKREPI

Planet tuaja duket se po ecin me ngadalë por në rrugë të sigurtë. Asgjë nuk mund të prishë ëndrrën tuaj për të realizuar diçka ambicioze. Në familje, falë jush sundon harmonia.

SHIGJETARI

Nuk keni pse ta vrisni mendjen nëse dikush punon më pak dhe shpërblehet më shumë se ju. Është e kotë të stresoheni kur nuk ka asgjë zgjidhje. Më mirë mendoni për një punë të re.

BRICJAPI

Jeni tepër të kujdesshëm për të mos krijuar keqkuptime në ambientin e punës. Me shefat më- sohuni të buzëqeshni më tepër dhe të flisni më pak. Ju pret një mbrëmje romantike.

UJORI

Jeni tepër të kujdesshëm për të mos krijuar keqkuptime në ambientin e punës. Me shefat më- sohuni të buzëqeshni më tepër dhe të flisni më pak. Ju pret një mbrëmje romantike.

PESHQIT

Mos u tregoni agresivë në familje pasi paragjykimet ekzistuese nuk do të bëjnë gjë tjetër por do të thellohen më shumë. Kujdes me partnerin, po kaloni një moment jo të mirë.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *