Horoskopi i datës 15 gusht 2018

Horoskopi

Më poshtë gjeni parashikimin e fatit për 12 shenjat zodiakale:

Dashi:

Nëse keni një lidhje do e shijoni pafundësisht çdo moment te kaluar pranë partnerit. Ai do mundohet t’iu surprizoje gjithë kohës dhe emocionet do jene te shumta. Beqaret me shume mundësi do llojnë te afrohen me disa kolege te rinj. Me shpenzimet duhet te jeni pafundësisht te kujdesshëm pasi ne te kundërt do gjendeni ne një situate shume te vështirë e delikate.

Demi:

Sot do jeni te privilegjuar ju te dashuruarit dhe do keni surpriza te njëpasnjëshme qe do ua ngrohin zemrën. Çdo moment mes jush do jete i veçante. Beqaret ka mundësi te jene nostalgjike dhe do mendojnë për një dashuri te shkuar. Nëse personi ju kalon pranë mundet edhe te irtojnë me te. Ne planin financiar duhet te planikoni çdo gjë me kujdes para se te veproni.

Binjakët:

Do jeni sharmante dhe te ëmbël gjate kësaj dite kështu qe partneri do ju dashuroje edhe me shume. Çastet qe do kaloni se bashku kane për te qene te jashtëzakonshme. Beqaret do pranojnë te njihen me dike pa reektuar dhe pa menduar se kjo histori mund te përfundojë ne martese. Financat nuk do jene ne gjendjen e tyre me te mire kështu qe mos shpenzoni pa bere llogari.

Gaforrja:

Sot nuk do i keni mendimet shume te qarta. Here do mendoni te krijoni një marrëdhënie shume te forte me partnerin e here do josheni nga aventurat kalimtare. Mendohuni mire para se te hidhni çdo lloj hapi. Beqaret do kenë një dite shume te veçante dhe shpesh do ju duket vetja sikur janë ne ëndërr. Buxheti do jete gjithashtu i privilegjuar dhe gjendja ka për te mbetur e kënaqshme.

Luani:

Nëse kohet e fundit keni qene disi te paqarte për jetën tuaj ne çift sot gjerat do fillojnë te ndryshojnë. Do jeni me te hapur me partnerin dhe do pranoni te isni me te edhe për gjerat qe ju kane shqetësuar kohet e fundit. Beqaret do takojnë persona me humor, te cilët nuk duhet t’i lejojnë t’iu ikin nga duart. Financat nuk do jene te shkëlqyera, por as shume problematike.

Virgjëresha:

Te dashuruarit do jene ambicioze dhe do kërkojnë shume me shume sesa partneri mund t’iu ofroje. Kjo gjë do sjelle edhe ndenje debat te vogël. Beqaret do preferojnë ta kalojnë kohen e lire me miqtë e tyre te ngushte dhe nuk do e mbajnë mendjen tek krijimi i një lidhjeje. Sektori i nancave nuk do jete ne gjendjen me te mire kështu qe duhet patjetër te bëni edhe disa kuzime.

Peshorja:

Jupiteri do ndikoje mjaft ne jetën tuaj sentimentale dhe marrëdhënia me partnerin do behet akoma me e mire. Debatet dhe mosmarrëveshjet do jene një kapitull i vjetër. Beqaret do kenë njohje, por nuk do dine si t’i joshin personat qe do ju dalin para. Gjendja e nancave do jete e mbrojtur, megjithatë kjo nuk do te thotë qe ju mund te përtoni për te shpenzuar pafundësisht.

Akrepi:

Dite e mbushur me bashkëpunim dhe aktivitete i interesante do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Ne çdo moment do ndiheni mire e te përmbushur plotësisht. Beqaret gjithashtu do realizojnë takime vendimtare qe mund t’ua ndryshojnë te ardhmen njëherë e përgjithmonë. Buxhetin do dini ta menaxhoni me se miri dhe do merrni masa edhe për te ardhmen.

Shigjetari:

Nen ndikimin e madh te Merkurit dhe te Neptunit, ju te dashuruarit do jeni sharmante dhe plot humor sot. Marrëdhënia me atë qe keni ne krah ka për te qene e mrekullueshme. Beqaret do ja arrijnë qëllimit dhe do joshin ata persona qe kane synuar gjithë kohës. Ne planin financiar klima ka për te qene gjithë kohës e mire dhe nuk priten vështirësi. Do jeni shume me te logjikshëm edhe me shpenzimet.

Bricjapi:

Te gjitha problemet qe keni pasur me partnerin tuaj kohet e fundit sot do zgjidhen një e nga një dhe ne mbrëmje do jeni me te qete. Komunikimi dhe toleranca do ju ndihmojnë te zgjidhni gjithçka. Beqaret duhet te tregohen te duruar dhe nuk duhet te hedhin hapa për te cilat mund te pendohen shpejt. Financat për një pjese nuk do jene te qëndrueshme, kështu qe duhet bere kujdes.

Ujori:

Sot do jeni gati te bëni çdo gjë ju te dashuruarit vetëm e vetëm qe te keni një marrëdhënie me te qete me partnerin. Do hiqni dore edhe nga disa dëshira qe keni pasur dhe do bëni te pamundurën për t’ia plotësuar qejfet partnerit. Beqaret nuk do jene me fat. Për te shmangur problemet ne te ardhmen mire është te shmangin çdo takim. Ne planin financiar gjendja do përmirësohet me tepër.

Peshqit:

Dite shume intensive dhe e mbushur me pasion ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni ne çdo moment plot hare dhe gëzim ne shpirt. Beqaret duhet ta joshin edhe me fjale atë qe pëlqejnë, pasi gjestet nuk do mjaftojnë. Buxheti do jete goxha delikat, kështu qe nëse nuk merrni masa sa me strikte situata mund t’iu dale edhe jashtë kontrollit.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *