Horoskopi i datës 3 gusht 2018

Horoskopi

Më poshtë gjeni parashikimin e fatit për 12 shenjat zodiakale:

Dashi:

Jeta juaj ne çift do jete ne plan te dyte sot pasi me shume se për çdo gjë tjetër do mendoni për punën. E mira është qe t’ia sqaroni partnerit sa me mire këtë gjë qe ai t’iu kuptoje. Beqaret do vazhdojnë ende te ëndërrojnë për princin e tyre te kaltër, por pa pasur gjë konkrete. Financat do ua mbroje ne çdo moment Neptuni dhe nuk keni për te pasur aspak tronditje.

Demi:

Juve qe jeni ne një lidhje ka rrezik te lloni te pëlqeni dike tjetër sot dhe mund ta tradhtoni atë qe keni ne krah. Mundohuni ta frenoni sa me shume veten dhe për çdo gjë te isni me partnerin. Është e natyrshme qe ndonjëherë ndjenjat për dike te shterojnë, por duhet te jeni te sinqerte. Beqaret do jene te pafat ne dashuri. Financat do arrini t’i mbani gjithë kohës te stabilizuara.

Binjakët:

Do jeni me te afërt dhe me bashkëpunues me partnerin tuaj sot prandaj marrëdhënia ne çift do jete aq e shkëlqyer saqë nuk do keni çfarë te kërkoni me tepër. Beqaret me ne fund do takojnë dike joshës dhe qe me shume gjase do iu ofroje një jete te mire. Edhe ne planin financiar klima duket e mire. Situata do ketë goxha stabilizime dhe do ndiheni te qete kur te kryeni shpenzimet e nevojshme.

Gaforrja:

Do jeni te gatshëm te bëni çdo gjë për jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe marrëdhënia me partnerin ka për te qene e jashtëzakonshme. Harmonia dhe mirëkuptimi do mbizotërojë gjithë kohës. Beqaret nuk do jene te trishtuar nga vetmia dhe nuk do e kërkojnë me ngulm një lidhje. Financat duhen pasur nen kujdes, pasi disa planetë nxitin përmirësimin e disa te tjerë problemet.

Luani:

Sot do merreni vesh për çdo gjë me partnerin tuaj ju te dashuruarit dhe nuk do keni as problemin me te vogël me njeritjetrit. Beqaret do kenë dëshira te çmendura dhe mund te hedhin hapa te pamenduara. Disa edhe mund te kenë probleme nga ato hapa. Be planin financiar nuk duhet kurrsesi t’i mbyllni sytë dhe te shpenzoni kuturu sepse keni për te pasur probleme serioze.

Virgjëresha:

Dite neutrale do jete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Beni atë qe do mendoni si me te arsyeshmen pa menduar se çfarë do ndodhe nesër. Beqaret do jene me shume fat dhe kane për te kaluar një dite fantastike. Çdo gjë qe kishin ëndërruar do ju plotësohet. Ne planin financiar do ju duhet sa me shume maturi dhe përkujdes qe te mos ketë tronditje.

Peshorja:

Dite e zakonshme dhe pa ndonjë veçanti te madhe do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Me e rëndësishmja është qe nuk do keni probleme. Beqaret do kenë plot mundësi për te lluar lidhje serioze, por nuk do i shfrytëzojnë si duhet rastet. Ky do jete një gabim për te cilin do pendohen shume. Edhe me nancat duhet te tregoheni gjithmonë te arsyeshëm ne mënyrë qe te mos keni probleme.

Akrepi:

Partneri do ju beje disa propozime mjaft interesant gjate kësaj dite te cilat ju nuk do mund te mos i pranoni. Zemra do ju rrahe edhe me fort nga me pare. Beqaret duhet te hedhin hapa vetëm nëse zemra e tyre ndihet gati, ne te kundërt le te presin edhe pak. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire, por ne vend qe te merrni hua nga miqtë, me mire merrni nga banka.

Shigjetari:

Dite goxha e trazuar do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Shume gjera do ndodhin ndryshe nga sa ju e kishit menduar dhe mund te ndiheni keq. Beqaret ka rrezik te tregohen impulsive dhe kjo do i çojë ne rrugën e gabuar. Fale Venusit, nancat do jene disi me te mira. Përtoni për te bere investimet me te domosdoshme dhe shlyeni edhe disa borxhe te vjetra.

Bricjapi:

Dite e zymte dhe e mbushur me probleme te mëdha do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mes jush dhe atij qe keni ne krah do ketë gjate gjithë kohës debate e probleme. Beqaret do joshen gjate gjithë kohës nga disa persona dhe deri ne fund te ditës nuk do i bëjnë dot balle tundimit. Ne planin financiar duhet te bëni sakrica te mëdha ne mënyrë qe mos keni tronditje.

Ujori:

Jeta juaj ne çift nuk do ece shume mire gjate kësaj dite. Nuk do tregoheni aspak tolerante me njeri-tjetrin dhe do ndiheni te bindur plotësisht se keni ju te drejte. Po vazhduat kështu, shume shpejt do vije ndarja. Beqaret nuk do jene me fat ne dashuri, por nuk do mërziten, pasi puna nuk do ju lere kohe te lire. Buxheti nuk do jete i keq, pasi ne çdo moment do ecni duke bere llogari.

Peshqit:

Dita e sotme do jete me pasionante nga sa mund ta kishit menduar. Partneri do mendoje edhe për detajet me elementare dhe kjo do ju beje te ndiheni akoma me mire. Beqaret do gjend personat me te cilat do kalojnë një jete te qete dhe te mbushur me gëzim. Edhe nancat do jene ashtu si keni dashur, pasi maturia dhe kursimi do jene pikat tuaja me te forta.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *