Humbi jetën sot në aksident, ish-ministri i Brendshëm mesazh prekës për të afërmin e tij

Kronike Kryesore shtojca

 

 

 

Ervis Taka humbi jetën sot pas një aksidenti në afërsi të Tepelenës pasi motorri i tij u përplas me një makinë me targa italiane. Pavarësisht se u transportua menjëherë në spitalin e Gjirokastrës ai nuk mundi të qëndrojë në jetë. Vdekja e tij ka hidhëruar të afërmit dhe shumë miq e shok. Një prej tyre është edhe ish ministri i Brendshëm, Stefan Çipa, i cili e kishte të afërm.

 

Ja mesazhi i Çipës:

 

 

“Cfare dite e zeze kjo e sotme Visi per ty, familjen tende, dhe ne miqte e tu!

Si ike kaq heret nga jeta, nuk mund ta besojme! Kishe kaq endrra dhe deshira per jeten! Lamtumire miku yne i dashur! Do jetosh gjithmone ne zemrat tona!”, shkruan Stefan Çipa.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *