I hedhin flamurin rus në skenë, ja reagimi i Dua Lipa

Kulturë Lajme Showbiz

Teksa po këndonte këngën e saj “Hotter than Hell”, një nga fansat e këngëtares ia kishte hedh flamurin rus në skenë, ajo e mori flamurin dhe më pas e largoi.

Siç duket, ky gjest i fansave nuk i ka pëlqyer aspak këngëtares nga Kosova, edhe pse kjo e fundit mahniti me veprimin që bëri

Për më shumë ndiqeni videon nga minuta e 54:00.

 

https://youtu.be/hWcJykS1sWQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *