I hidhet sipër vajzës që kthehej nga dasma dhe tenton ta përdhunojë, pastaj vetdorëzohet në polici

Kronike Kryesore

Një shqiptar raportohet se është arrestuar pasi ka dhunuar dhe ka tentuar të abuzoje seksualisht me një të re.

Siç raportojnë këtë të martë mediat lokale: ngjarja ka ndodhur mëngjesin e 2 shtatorit. Pre e sulmit ka rënë një e re franceze. Ajo po kthehej në banesën ku jetonte në Rocabey pas një dasme, kur aty u ndesh me një burrë, sipas dëshmitarëve me shtetësi shqiptare, i cili u hodh mbi të.

 

 

franca

Ai e dhunoi dhe tentoi ta përdhunojë të renë. Në një moment ajo arrin të largohet me agresorin që e ndiqte me vrap, derisa ndërhynë disa kalimtarë që e detyruan të largohet.

Një nga dëshmitarët arriti ta identifikojë keqbërësin, i cili u vetdorëzua në polici.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *