I “tërboi” të gjithë, Gjystja zhvishet sërish si një 20-vjeçare

Showbiz

Gjyste Vulaj prej shumë vitesh i ka qëndruar besnike industrisë së muzikës.

Këngëtarja përveç angazhimeve të shumta që ka gjatë kësaj sezone, ajo po siguron kohë edhe për relaks, shkruan lajmi.net.

Në një video që ka ndarë me ndjekësit në InstaStory, Gjystja shfaqet para pasqyrës me bikini me ngjyrë të zezë.

Edhe pas këtyre viteve, ajo vazhdon t’u bëjë ‘konkurrencë’ 20-vjeçareve me linjat perfekte trupore.

Kënga e fundit e Gjyste Vulës është publikuar gjatë muajit mars dhe titullohet “Sonte bëjmë nam”.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *