Ikën imazhi i News24, ja mesazhi i lamtumirës i bukuroshes së ekranit

Showbiz

 

 

 

Gazetarja dhe spikerja e edicioneve të lajmeve por edhe e emisioneve sportive, Ina Qirjo është një tjetër figurë që largohet nga televizioni Neës24. Ashtu si edhe disa kolegë e kolege të tjera të saj nga ky televizion, edhe Ina Qirjo largohet për tu bashkuar me projektin e televizionit A2 që do të nisë transmetimet brenda këtij viti. Ajo ka mbyllur kontratën me televizionin ku u bë e njohur dhe ku u rrit profesionalisht, por duket se ndarja nuk ka qenë e lehtë as për të. Ajo i ka kushtuar një mesazh lamtumire këtij mometni.

 

Mesazhi i Ina Qirjos:

 

Rrugetimi im ne Neës24 perfundon ketu! Faleminderit Neës24 dhe Radio Shqiptare per cdo emocion te bukur qe me keni dhuruar per gati 5 vite. Largohem nga ky tv me plot falenderime per te gjithe ata te cilet me vleresuan dhe besuan tek une! Faleminderit te gjitheve, bashkepunetoreve te mi me te ngushte, drejtuesve te mi, kolegeve te mi pa perjashtim! Sigurisht nuk mund te mos shkruaj per ty e bukura dhe e zgjuara ime Rash Rash Rash (Anjeza Mio) e cila je dhe do te mbetesh mikja ime me e mire. Anjez, te dua fort dhe faleminderit per cdo moment te bukur qe me ke dhuruar pergjate gjithe rrugetimit tim ne Radio. Faleminderit qe me bere pjese te saj dhe besove tek une. Jam me fat qe te kam njohur dhe te siguroj qe do te me kesh prane sa here te kesh nevoje per mua! ❤💋

Se fundmi por jo nga rendesia, Daljana Sejdia te uroj mbaresi ne rrugetimin tend ne Sport Neës. Ti meriton te jesh aty! Suksese bukuroshe 😍😘😘

See you soon ……

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *