Video/Ilda Bejleri 15 ditë në karantinë, mesazhi që jep për shqiptarët

Kryesore Kulturë Showbiz Slider kryesore

Moderatorja e njohur Ilda Bejleri me anë të një video në rrjetet sociale thekson se po qëndron prej 15 ditësh në karantinë dhe se për të kjo përvojë nuk është e lehtë.

“Është sikur të bie tavani në kokë dhe nuk merr dot frymë”, shprehet Bejleri. Ajo i bën thirrje shqiptarëve që të mos dalin dhe të ruhen duke përmendur edhe një shprehje të profetit Muhamet a.s.

 

View this post on Instagram

#2javetemianeshpi

A post shared by ILDA BEJLERI (@ildabejleri) on

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *