Ilda Bejleri shfaqet seksi në Mykonos/ Ja detaji në foton e saj që ka tërhequr vëmendjen e fansave

Showbiz

Pushimet nuk kanë mbaruar ende për Ilda Bejlerin.

Kësaj here ajo ndodhet në Mykonos i cili konsiderohet si një ndër ishujt më të bukur grek.

Në një foto të postuar në instagram ajo shfaqet shumë seksi por një detaj bie tepër në sy.

Për tu dukur më e gjatë Ilda është ngritur në majë të gishtave, një pozicion tejet i siketshëm.

Këtë e kanë vënë re dhe fansat e ja kanë shprehur në komente.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

 

View this post on Instagram

 

Kisses from Mykonos💋💋💋

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *