Ish deputeti i PS: Berisha më fajtor se Nano për Ramën

Lajme Politikë

Ish deputeti i PS, Andis Harasani me anë të një statusi në rrjetet sociale ka fajësuar dy liderët historikë të PS dhe PD për faktin se i dhanë pushtet Edi Ramës.

“Une kam mik Fatos Nanon dhe kam shume respekt per Sali Berishen.
Por me aq sa e di une historine, Berisha eshte me fajtor se Nano qe sot Rama eshte Kryeminister!”, shkruan Harasani në Facebook.

Ish deputeti socialist njihet si mbështetës i Nanos. Si rezultat i përplasjeve me Ramën, Harasani nuk u fut në listat e kandidatëve për deputet. Tashmë ai jeton në SHBA.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *