Ish-ministrja marton motrën/ Meta dhe Kryemadhi të ftuar specialë

Kryesore Showbiz

Ish-ministrja e Integrimit, aktualisht deputete e Lëvizjes Socialsite për Integrim Klajda Gjosha ka martuar mbrëmjen e djeshme motrën.

Dasma është zhvilluar në ambjentet e kalasë së Lëkurasit dhe të ftuarit special të mbrëmjes ishin presidenti Ilir Meta dhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi.

Presidenti Meta shfaqet me një kostum blu, këmishë të bardhë dhe këpucë të zeza, ndërsa Kryemadhi ka zgjedhur një kombinim dyngjyrësh mes ngjyrës gri dhe të zezës, duke u paraqitur me një veshje serioze dhe komode. 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *