Ish ministrja marton motrën, të ftuar edhe çifti presidencial, Meta dhe Kryemadhi

Politikë Showbiz

Ish ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka martuar këtë fundjavë motrën e saj. Dhe mes të ftuarve ka rënë në sy edhe çifti presidencial, Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi.

Meta dhe Kryemadhi ishin të ftuarit specialë në dasmën që u zhvillua në kalanë e Lëkurasit.

Presidenti Meta shfaqet me një kostum blu, këmishë të bardhë dhe këpucë të zeza, ndërsa Kryemadhi ka zgjedhur një kombinim dyngjyrësh për këtë ceremoni.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *