Ja çfarë i ndodhi Arilena Arës mesnatën e mbrëmshme

Showbiz

Këngëtarja e famshme Arilena Ara nuk e ka pritur kurrsesi që në mesnatë të gjente një surprizë pikërisht në shtëpinë e saj.

Bukuroshja sybojëqielli shuajti plot 20 qirinj dhe ka postuar në rrjetet sociale fotografitë nga surpriza e këndshme që i bënë shoqet e saj.

Përveç falenderimit të këngëtares, vihet re edhe një tjetër postim, kësaj radhe nga shoqet ‘e surprizës’ ku shkruhet:

“Urojmë që ‘Nëntori të jetë suksesi yt më i vogël!”

Po përpiqemi të imagjinojmë se cili do të ishte suksesi i saj më i madh…..!!!

A mundeni?

Edhe pse në moshë shumë të re, Arilena ka arritur të korrë sukses që i kalon kufijtë e vendit të saj.

Gjithsesi, edhe 100 vite të tjera  e vogla, e madhja Arilena!!!!

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *