“Jam ish-agjent i CIA”/ Izet Haxhia kërcënohet me jetë: Kelysh i Rames do të vras…

Kronike Kryesore Lajme Slider kryesore

Izet Haxhia është kërcënuar me jetë nga Neim Behari, një i burgosur për dy vrasje që vuan dënimin në një burg në Korçë.

 

Përmes një letre të publikuar nga avokati i Haxhisë, i dënuari me origjinë ngë Berati, i cili prezantohet si ish-oficer i CIA-s dhe pjesëtar i Cosa Nostras, shkruan se do ta vrasë Haxhinë, pasi pretendon se ka fyer mikeshën e tij, Marsida Xhaferllarin. Kjo e fundit u emërua si anëtare në Gjykatën Kushtetuese.

“Izet Haxhia! Kur** unë që po të sjell këtë letër jam tek burgi i Korçës. Ti motërq**r para dy muajsh ke folur edhe për mikeshën time Marsida Xhaferllarin ke thënë gjasme ka bredhur në Turqi me F.K e ke pas fjalën për Fatmir Kajollin nga Fieri. O tropojan motër*** gjatë kësaj kohë unë kam bërë disa verifikime për ty dhe po më del se ti ke shpifur dhe fyer në media mikeshën time Marsida Xhaferllari. Unë jam beratas me origjinë, me shtetësi greke, jam për dy vrasje në burg, më kanë ngelur 2 vjet e 5 muaj. Jam ish-oficeri i CIA, e njëkohësisht anëtar i Cosa Nostras. Unë do të q* motrën ty dhe Idajet Beqirit. Marsida Xhaferllari është mikesha imja, është edhe grua me fëmijë e ty do të q* motrën o tropojan, o kur** se tropojanët i kanë gratë motrat e kur***. Unë për Marsidën të bëj copa edhe mish të pjekur. Këlysh i Ramës në burg do i lësh kocakat. Koalicioni Ndërkombëtar Anti-terroriste, Sakra Katerina and Cosa Nostra/ Gjenerali/ Nikos Kostancinos/ Neim Behari/ Drenovë, Korçë 21 janar 2020”, shkruhet në letër.

 

Izet Haxhia, i cili ndodhet tek burgu 302 në Tiranë akuzohet për vrasjen e Azem Hajdarit.

 

Emërimi i Marsida Xhaferllarit nga presidenti Ilir Meta në Gjykatën Kushtetuesi u prit me debate dhe përplasje. Pasi kreu i KED-së, Ardian Dvorani dhe anëtarja Arta Marku janë shprehur se gjyqtarja nuk gëzon integritetin e duhur moral dhe etik.

Letra e plote

Letra e plote

Izet Haxhia

Kur** unë që po të sjell këtë letër jam tek burgi i Korçës. Ti motërq**r para dy muajsh ke folur edhe për mikeshën time Marsida Xhaferllarin ke thënë gjasme ka bredhur në Turqi me F.K e ke pas fjalën për Fatmir Kajollin nga Fieri. O tropojan motër*** gjatë kësaj kohë unë kam bërë disa verifikime për ty dhe po më del se ti ke shpifur dhe fyer në media mikeshën time Marsida Xhaferllari. Unë jam beratas me origjinë, me shtetësi greke, jam për dy vrasje në burg, më kanë ngelur 2 vjet e 5 muaj. Jam ish-oficeri i CIA, e njëkohësisht anëtar i Cosa Nostras. Unë do të q* motrën ty dhe Idajet Beqirit. Marsida Xhaferllari është mikesha imja, është edhe grua me fëmijë e ty do të q* motrën o tropojan, o kur** se tropojanët i kanë gratë motrat e kur***. Unë për Marsidën të bëj copa edhe mish të pjekur. Këlysh i Ramës në burg do i lësh kocakat.

Koalicioni Ndërkombëtar Anti-terroriste, Sakra Katerina and Cosa Nostra
Gjenerali
Nikos Kostancinos
Neim Behari
Drenovë, Korçë 21 janar 2020

foto galeri

foto galeri

  • foto galeri
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *