‘Jemi bashkë, duhemi’, Isli Islami pranon publikisht lidhjen me Ori Nebiajn

Kryesore Showbiz

 

Të ftuar së fundmi në emisionin “Pop Culture” do të jenë moderatorët e emisionit të mëngjesit “Wake up”, Isli Islami dhe Ori Nebiaj.

Gjatë bisedës ë studio, Dojna Mema i përmendi dyshes faktin që ata përfliten shumë si çift.

“Bashkë jemi se s’jemi veç.”- përgjigjet Isli.- “Moj duhemi ne?”- pyet ai Ori Nebiajn.

“Duhemi”- është përgjigjur moderatorja dhe të dy kanë nisur të qeshin.

 

 

 

View this post on Instagram

 

Kete te shtune ne “Pop Culture” Superdyshja e mengjesit 😎 @topchannelalbania @isli_islami @ori_nebijaj 🤘🏼

A post shared by Pop Culture (@pop_culture_tch) on

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *