Kallashi ‘çmend’ rrjetin më gjoksin jashtë në makinë, zbulon gjobën e policit

Kulturë Showbiz

Valltarja nga Kosova, Kallashi ka vendosur të marrë sërish vëmendjen e publikut me format e saj bombastike.

Ajo ka postuar në rrjetin social Snapchat disa fotografi teksa i jepte makinës dhe kishte mbuluar njërin prej gjinjve me rrip sigurimi.

“Respekt n’maksimum për komunikacion”, shkruajti Kallashi. Pas kësaj ka publikuar një fotogradi teksa komunikon me një polic, i cili i shkruan: “Respekto ligjet të lutem”.

Pas kësaj, nxorri një tjetër fotografi me gjoksin jashtë ku shkruante me shaka: “Dënimi pa sytjena 500 euro”.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *