Kandidate për Bashkinë e Tiranës? Jorida Tabaku sërish shtatzënë, ish-deputetja pret fëmijën e tretë

Politikë Showbiz Slider kryesore

Jorida Tabaku njihet si një ndër femrat më sharmante në politikën shqiptare. Gjithnjë e matur dhe duke ruajtur feminalitetin, Jorida ia ka dal të jetë një ndër politikanet më të dashura për shqiptarët. Këtë herë një lajm i mirë vjen nga ish-deputetja e Partisë Demokratike. Gazeta Shqiptare mëson se Tabaku është shtatzanë për herë të dytë.

Duke qenë e angazhuar me aktualitetin politikë, ajo është përpjekur ta mbajë larg vëmendjes mediatike këtë gëzim që po përjeton. Duke qenë se politikania gëzon linja perfekte, vështirë se mund t’i duket barku i rrumbullakosur poshtë veshjeve formale.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *