“Kë do mbysje në det, Gridën apo Joridën”, ja kë zgjedh ministri Klosi

Kryesore Politikë

 

Ministri i Mjedisit Blendi Klosi, ishte ftuar dje në ‘Shiko kush luan’ në Top Channel. Gjatë një loje është shprehur se nëse do t’i duhej të zgjidhte mes dy deputeteve demokrate, Jorida Tabaku dhe Grida Duma, për të mbytur në det, ka thënë se për to do të mbytej vetë.

“E mendova përgjigjen para se të dilnin fotot, e dija që ishin dy femra por jo dy kolege që i kam edhe shumë mikesha.

 

I dua të mirën padyshim.

 

Të dyja në atë ishull të mbytem vetë, nuk ka asnjë problem.

 

Do isha hedhur vetë në det, nuk zgjidhja asnjërën nga të dyja.

 

Le të jetojnë në ishullin”, tha Klosi duke refezuar edhe pikët që do të fitonte në lojë. Tema

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *