Kejsi Tola siç nuk e keni parë, shfaqet SEXY me bikini

Showbiz

Ajo është një prej këngëtareve më të kërkuara të momentit, ndërsa shkallët e karrierës i ka ngjitur një nga një.

Bëhet fjalë për këngëtaren Kejsi Tola, e cila doli nga spektakli i talenteve “Ethet e të premtes mbrëma”, por nga adoleshentja e brishtë ka mbetur vetëm zëri potent, pasi ajo është bërë një zonjushë e vërtetë.

Këto ditë fund korriku, këngëtarja po i kalon buzë detit, ku ndryshe nga natyra e saj e rezervuar, ajo ka bërë lëshime.

Kejsi ka publikuar në rrjetet sociale fotografi ku shihet me bikini bardhë dhe rozë, të cilat i nxjerrin në pah një trup perfekt.

Duket se këngëtarja e ka fituar betejën me peshën, pasi në trupin e saj nuk gjen asnjë të metë.

Madje ajo shfaq anën e saj seksi me bikini, teksa pozon buzë detit.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *