Kejvina poston të pasmet, ja komentet pikante në Instagram

Kulturë Showbiz

Modelja Kejvina Kthjella ‘i kanë flakën’ Instagramit ditën e sotme.

Në një foto të shpërndarë në profilin e saj ajo ekspozon të pasmet, ku si lë vend imagjinatës.

Ndërkohë, të shumta janë komentet nga ndjekësit të cilët kanë mbetur pa fjalë. “Te kisha ardhu edhe une me ty. O sa b… e mire”

“Mendoj se ke trup shume te bukur ama mendoj qe ti dhe sh vajza te tjera perpiqeni te merrni vemendjen vetem me foto porno…that’s sad 😞 praktikisht me vjen keq nese adoleshentet apo femijet te mendojn se ky esht shembulli normal per tu ndjekur nejse ti e di vet”, shkruan nje tjeter komentues.

Ndersa ne nje foto tjeter, ajo shkruan gjeni difektin.

Ja disa nga komentet

  • julisdjaliJa cdo te thote te besh fitness gjate gjith dimrit o goca 😉 Mos xhelozoni shum po bojini like goces 🤩 @kejvina_kthella 😍
  • dritan_xhabrahimiWowwwww cfare pamje kejvina_kthella sa ja vlenka per zotin 😉👌😘😘
    alban_sinaniiNa bone rezil
    anishelkuO kejvina icik vap esht icik e bon ti smajm dot mo ne 😂😂

Screenshot_9.jpg

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *