Këshilltari i Ramës shfaqet si kurrë më pare, shikoni kërcimin e tij që nuk ngeli njeri pa e komentuar

Showbiz

Ditët e fundit disa nga figurat më të njohura të ekranit si Blendi Fevziu, Ben Blushi, Baton Haxhiu dhe biznesmeni Samir Mane janë nisur së bashku në një udhëtim turistik në Amerikën Latine.

Ata kanë ndarë vazhdimisht pamje mjaft interesante nga udhëtimi i tyre. Madje gazetari Blendi Fevziu ka postuar mbrëmjen e djeshme një video gazmore në Instagram ku analisti i njohur dhe njëherësh këshilltar i kryeministrit Rama, Baton Haxhiu shfaqet duke kërcyer.

Ai ka tentuar që të imitojë kërcimin e një grupi vendas, ndërsa rrethohet nga gra gjysmë të veshura me veshjen e tyre tradicionale.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *