Kim Kardashian kush? Ja modelja që e sfidon/ FOTO

Kulturë Showbiz

E gjithe vemendja te eshte te Kim Kardashian, por media britanike ka nxjerr ne pah nje tjeter emer, qe duket se e rivalizon.

Lauren Goodger eshte modelja, qe Daily Star i ka kushtuar nje vemendje te vecante, duke i paraqitur nje set fotografish, ku spikasin linjat e saj truprore, si gjoksi dhe pjesa e fundshpines, duke e nxjerre keshtu nje rivale te denje te Kim Kardashin dhe klanit te saj.

Por edhe pse “rivali” ish-ylli i Towie shton se Kim eshte nje figure ikonike dhe kur behet fjale per te do te thote se behet fjale per biznes.

 

Lauren Goodger sizzles poolside on holiday in Dubai

Lauren Goodger sizzles poolside on holiday in Dubai

Lauren Goodger serves up hot topless and booty double whammy

Lauren Goodger risks flashing intimates in sheer thong

Lauren Goodger goes topless for raunchy sunbathing exposé

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *