Kim Kardashian, trondit Instagram, shfaqet cullak (Fotot)

Showbiz

Gjurma 25/04/2018

Kim Kardashian ka shokuar ndjekësit e saj me postimin një seri fotografish të vetes së tij të zhveshur në Instagram.

Ylli i Reality TV, 37- vjeçare, ndan një numër të madh të fotove të trupit të saj të zhveshur për të promovuar parfurmin e saj të ardhshëm të firmës KKW.

Kardashian postoi një fotografi të stomakut dhe këmbëve të saj të zhveshur dhe një tjetër të gjoksit të saj, duke përdorur vetëm krahët e saj për të mbuluar modestinë e saj.

Një imazh i tretë tregon nënën e tre të zhveshur të zhveshur dhe të mbuluar me modelimin e hedhur me zonat e saj private të paqartë.

Padyshim që Kim Kardashian është femra më seksi në botë. Dhe kjo shihet dukshëm nga linjat tejet seksi që i ka.

Gjoks bombastik dhe të pasme gjigante, secila femër do t’i dëshironte. Por Kim nuk heziton që të vë në pah asetet e saj.

InstaStory, e rrjetit social Instagram është pjesa ku ajo është shumë aktive. Kim ka publikuar fotografi krejtësisht nudo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *