Kitarovic e Macron dalin ne foto se bashku, ja goli i Griezman (Video)

Botë Kampionati Boteror Sport

Pjesa e pare ka perfunduar 2-1 per Francen. Goli i dyte i gjelave u shenua me penallti. Nderkohe qe vemendja eshte fokusuar te presidentja kroate dhe presidenti Macron. Ata nuk kane ngurruar te dalin ne foto se bashkue dhe kane perjetuar ne menyra te ndryshme golat qe u shenuan.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *