Krim i rëndë në Durrës, burri vret me thikë gruan

Kronike Kryesore Lajme Slider kryesore

Një 45-vjeçar vrau sot me thikë bashkëshorten e tij. Ngjarja ndodhi pak para mesnate në Xhafzotaj të Durrësit, rreth orës 23:55.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Lulzim Cuku, baba i tre fëmijëve, banues në Xhafzotaj, në banesën e tij, për motive të dobëta ka qëlluar me mjet prerës thikë, bashkëshorten e tij, konkretisht Manjola Cukun, 33 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Po ashtu mësohet se autori, i cili punon si roje në një biznes, fill pas krimit është larguar nga banesa dhe në ndjekje të tij janë vënë shërbimet e Policisë.

https://youtu.be/KKePNicC3qE
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *