“Ku e blen mallin?”, komentuesi pyet Aurela Gaçen, ja përgjigja e saj origjinale

Kryesore Showbiz

 

 

 

Këngëtarja Aurela Gaçe, është e njohur për energjinë e saj në skenë dhe në jetën private. Gaçe është një nga këngëtaret shqiptare më të drejtpërdrejta dhe me një sens humori që e karakterizon. Ky fakt, siç duket ka ngritur “dyshimin” tek një komentues në faqen e Instagramit të Gaçes i cili e pyet se ku e blen mallin.

Përgjigja e saj është sërish origjinale, ku i sqaron komentuesit se do pyesë njëherë prindërit e saj.

“Ta pyes pak Bulen e Agimin. Ata nuk di si më gatuan kështu, por ama, kanë gatuar komplet figurë”, i përgjigjet Aurela.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *