Kush i dha fund? Zbulohet arsyeja e ndarjes së Albi Nakos nga Alba Hoxha

Kulturë Showbiz

Prej ditësh në media është komentuar gjatë për ndarjen e koreografit Albi Nako nga balerina e njohur Alba Hoxha. Pasi ata e hoqën njëri-tjetrin nga rrjetet sociale, nuk u panë më bashkë dhe burime pranë tyre konfirmuan dhe madje treguan dhe shkakun e ndarjes.

U tha se shkak për ndarjen ishin bërë prindërit e Albit, të cilët nuk e miratonin lidhjen!

Por “iconstyle.al” mësoi përmes burimeve të afërta me dyshen, se arsyeja e ndarjes janë bërë prindërit e Albës dhe jo të Albit siç u tha pak ditë më parë.

Sipas burimeve për “iconstyle.al”, kanë qenë prindërit e balerinës ata të cilët nuk e miratonin lidhjen dhe kjo për shkak të diferencës në moshë mes saj dhe koreografit të njohur!

alba-albi.jpg

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *