“Ky mesazh shkon për ty”, Robert Berisha surprizon Norën në emision

Kulturë Showbiz

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi është e ftuara speciale në puntatën e radhës së emisionit “Dua të bëj të lumtur”. Këtë e ka bërë të ditur, vetë moderatorja e emisionit, Arbana Osmani, e cila publikoi një video në “Instagram”, ku shihet teksa këngëtarja ka shpërthyer në lot nga historia për të cilën është ftuar.

E ftuar në studio, këngëtarja foli dhe për Robertin dhe ndarjen nga ai. Nora zbuloi se nuk ka pasur një Ana që ka ndërhyrë në jetën e saj.

Në ekran u shfaq dhe një video e Robertit, i cili e surprizoi me një mesazh posaçërisht për Norën. “Ky mesazh shkon special përNorën”, shprehet ai. Për të zbuluar më shumë, mbetet të presim të shtunën!

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *