Lajm i fundit/ Aksident masiv në Librazhd, disa persona të plagosur

Kronike Kryesore

 

Pesë persona kanë mbetur të plagosur pasi një aksidenti që ka ndodhur në Librazhd. Tre makina janë përfshirë në aksident, raporton ABC News.

Sipas informacioneve paraprake, të plagosurit ndodhen në gjendje të rëndë dhe janë dërguar në spital. Shkaqet e ngjarjes janë të paqarta.

Në vendngjarje ka shkuar policia, e cila po heton për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *