LAJM I FUNDIT/ Aksident masiv në Tiranë, përplasen 3 makina, 6 të plagosur përfundojnë në spital

Kronike Lajme

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryqytet, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur 6 shtetas.

Policia njofton se rreth orës 18:20, në Fushë-Prezë, pa shkuar tek Ura e Gjolës, janë përfshirë në aksident 3 mjete.

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar 6 shtetas me inicale M.B, K.B, L.H, B.H, M.H dhe B.Z., të cilët janë dërguar në spital, dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i Policise

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 30.10.2020, rreth orës 18:20, në Fushë-Prezë, pa shkuar tek Ura e Gjolës, janë përfshirë në aksident 3 mjete. Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar 6 shtetas me inicale M.B, K.B, L.H, B.H, M.H dhe B.Z., të cilët janë dërguar në spital, dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e policisë dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *