Lajm i Fundit/ Përfshihet nga flakët Gjykata e Lartë në Tiranë

Kronike Kryesore shtojca

 

 

Përfshihet nga flakët Gjykata e lartë në Tiranë. Zjarri ka rënë në katin e parë ku dhe janë parë flakë dhe tym që dilte nga ambientet dhe dritaret e kësaj godine. Nuk dihen ende shkaqet e këtij zjarri, ndërsa forcat e policisë dhe zjarrfikëse kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *