Lajmi i fundit/ Franca kalon ne avantazh, me autogol

Botë Kampionati Boteror Kryesore Sport

Franca sapo ka shenuar golin e pare. Ne minuten e 18 Grizman merr nje faull dhe nga goditja e denimit, kroatet pesojne golin e pare.

Pikerisht nje autogol nga njeriu qe coi Kroacine ne finale. Manzukic. Tani Franca eshte prane enderres se kampiones se botes. Ne foto momenti i autogolit

999441236

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *