LAJMI I FUNDIT/ Gjendet e vdekur brenda një çante foshnja e porsalindur në Tiranë

Kronike Kryesore

 

 

Një foshnjë e porsalindur është gjetur e vdekur në një çantë në Tiranë.

 

Policia bën me dije se rreth orës 07:30, në rrugën “Azem Galica”, në një çantë të zezë, është konstatuar e braktisur dhe pa shënja jete, një foshnje e porsalindur.

 

Po kryhen veprimet e mëtejshme hetimore dhe proceduriale.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *