Lajmi i fundit/ Makina bie në greminë, 1 i vdekur, 2 të plagosur

Kronike Kryesore Lajme

Një person humbi jetën dhe dy të tjerë u plagosën si pasojë e rrëzimit të një makinë në greminë. Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e kësaj të diele rreth orës 18:30 (7 tetor), në rrugën e “Dajtit”, në fshatin Surrel.

Sipas policisë, viktimë nga ky aksident ka mbetur një i ri i pa identifikuar rreth mosës 25-30 vjeç.

Ndërsa janë plagosur L. B., rreth 60 vjeç dhe Z. A., rreth 55 vjeç, të cilët janë dërguar për ndihmë mjekësore në spital

Në vendgjarje janë dërguar shërbimet e Policisë, Zjarrfikëses dhe Ambulanca. ORA NEWS

fvsdbvfs

 

jdfhjsdghfds

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *