Lajmi i fundit/ Rama i kundërpërgjigjet PD: Pastrimi i llumit ka nisur, ata…

Lajme Politikë

Kryeministri Edi Rama ka reaguar serish ndaj reagimeve me te fundit te opozites sa i perket reformes ne drejtesi.

Sipas tij pastrimi i llumit te madh ne sistemin e drejtesise ka nisur dhe nuk ndalet.

“Fiks dy vjet më parë kaloi pas njëmijë qametesh Reforma në Drejtësi.Sot pastrimi i llumit të madh ka nisur pa ndalim.Ndërsa ata njësoj si atëherë i bien njëri gozhdës e tjetri patkoit dhe po njësoj SHBA-BE u kërkojnë t’i thërrasin mendjes🙈Sa gjynah për këdo i beson e dëgjon ende”

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *