Lajmi i fundit/ Super Perisic, barazon Kroacia

Kryesore

Kroacia arrin te barazoje ndaj Frances, nje super Perisic ne kete loje dhe barazon ndeshjen. Edhe ky gol u realizua fale nje goditje denimi nje skeme e Kroacise, edhe Perisic shfrytezon rremujen para mbrojtjes franceze dhe barazon.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *