Lajmi i fundit, tronditet Kroacia, Mbappe shenon golin e katert

Kryesore

Kylian Mbappe sapo shenoi golin e katert dhe France tashme mund te cilesohet kampione e Botes.

19 vjecari shuan endrren kroate dhe njeheresh eshte pretendent per t’u shpallu lojtari me i mire i ketij Kampionati, duke mposhtuar Modric.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *