Lajmi i fundit/ Vdes e moshuara në Shkodër, ne total 20 viktima nga Koronavirusi

Kryesore Shëndeti Slider kryesore Të tjera

 

Një 80-vjeçare është viktima më e fundit në qytetin e Shkodrës. Sipas burimeve 80-vjeçare me incialet R.H gjeti vdekjen të shtunën në ora 23:00 në spitalin e qytetit të Shkodrës. Ajo kishte pasur edhe komplikacione të tjera, me sëmundje bashkëshoqëruese si diabeti, zemra dhe tensioni. E ndjera vuante prej tre-katër ditësh dhe vetëm të shtunën e 4 prillit u paraqit në Spital.

Brenda 24 oreve pati 3 viktima nga Koronavirusi, ndersa ne total ne Shqiperia, fatkeqesisht shifra shkoi ne 20.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *