Lajmi i fundit/ Zjarr në një magazine te Farmacia 10 në Tiranë

Kronike Lajme

Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në Tiranë. Flakët kanë përfshirë një magazinë me pajisje elektrike.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si ‘Farmacia 10’.

Ne vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat zjarrfikëse dhe ata policia. Ende nuk dihet shkaku i zjarrit, por punonjesit kane vene ne kontroll flaket e zjarrit. Porse dyshohet se shkaku eshte nje shkendije elektrike.

zjarr-ne-tirane-1

zjarr-ne-tirane

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *