Ledina Çelo shfaqet pa sutjena!

Showbiz

Këngëtarja Ledina Çelo ka kohë që është shkëputur nga muzika.

Por, ajo shumë aktive është në rrjetet sociale ku shfaq anën e saj seksi, edhe pse ka kaluar të dyzetat’.

Këtë ka bërë edhe ditën e sotme, Leidna Celo është shfaqur tepër provokuese dhe siç shihet në video pa sutjena.

💃🏻

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *