Lirimi i nipit të Enverit, Manjani: Çfarë mjeshtrash! U morëm me Tërmetin, por…

Lajme Politikë

Ish-ministri i Drejtesise, Ylli Manjani ka komentuar vendimin e Gjykates per lirimin nga burgu te nipit te ish-dikatorit, Ermal Hoxhes.

Ne nje koment ne Facebook, Manjani thekson se ne momentin kur e gjithe vemendja dhe sherri ishte per kengen qe kryebashkiaku i Tepelenes i kendonte Enver Hoxhes, gjykata liroi nipin e ish-diktatorit. Ironia e Manjanit shkon edhe me tej, ku thekson se ndersa Rama inaguronte shkollen “Kosova”, ne Kukes zbatohej taksa e rruges per kosovaret.

Çfarë mjeshtrash!

Bëri çështje publike Tërmetin që i këndoi Enverit. Ndërkohë, Ermali nipi i Enverit, doli nga burgu. Pa u ndjerë…

Në ditën e fillimit të shkollës vuri në zbatim tarifën e rrugës së Kombit. Vetë fliste nga shkolla “Kosova”, ndërsa Kosovarët paguanin për të hyrë në Tiranë…

Mjeshtra propagande!

Të na bëjë mirë!

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *