Live/ Ceremonia hapëse e Kupës së Botës, ja formacioni i sotëm Rusi-Arabi Saudite

Botë Kampionati Boteror Sport

Në pritje të ceremonisë hapëse të Kupës së Botës 2018,  janë publikuar formacionet e duelit të parë në këtë Kupë Bote.

Rusia dhe Arabia Saudite do të masin forcat përballë njëra-tjetrës. Vendasit do të zbresin në fushë me një formacion sulmues, pasi duan ta nisin me këmbën e duhur këtë kompeticion, ndërkohë që skuadra arabe, do të zbres në fushë me formacionin e saj më të mirë.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *