Luana provokon fansat, harron të brendshmet në shtëpi

Kulturë Showbiz

Në ditët me vapë me pak ngjyrë çokollate trupi dhe një e kuqe e zjarrtë, është zgjedhja ideale për një paraqitje fantastike.

E një gjë të tillë ka bërë edhe këngëtarja Luana Vjollca, porse vëmendjen ajo zgjodhi ta rrëmbejë me diçka tjerër. Nga Italia, vendi i vecante i saj, Luana ka postuar nje video provokuese, duke rritur akoma me tej temperatuat e kesaj stine te nxehte.

Në fustanin e saj të kuq, duket se Luana të brendshmet i harroi në shtëpi.

Kështu figuron paraqitja e saj në videon të cilën vet këngëtarja e hitit ”Mi dhe flakë mallit tim” e ka ndarë për miqtë e saj në Instagram.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *