Luana Vjollca provokon fansat, vendos të bëhet brune

Showbiz

 

Sot rinisi në Top Channel emisioni “Shiko kush luan”. Por këtë sezon emisioni vjen me disa ndryshime ku moderatores Luana Vjollca i duhet të drejtojë pa dy partnerët e sezonit të shkuar, Edi Manushin dhe Gent Hazizi. Gjithsesi pavarësisht këtyre mungesave emisioni ka arritur të rruajë audiencën e tij, kjo falë edhe të ftuarve që kishte zgjedhur Luana në këtë puntatë të parë. Në këtë dalje të parë për këtë sezon moderatorja Luana Vjollca, e cila është edhe një personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale ka vendosur që të provokojë fansat e saj, teksa ka bërë të ditur se shumë shpejt do të kthehet në brune. “Unë kam vendosur të kthehem në brune, ndoshta javën e shkuar më shihni brune”, tha Luana.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *