“Lufta ndaj mafies”, Bregu ironizon Bashën: Çështja është të gjesh drejtimin e erës

Kryesore Politikë

Ish-deputetja e PD-së, tanimë sekretare e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu iu përgjigj me ironi deklaratave të kreut të PD-së, Lulzim Basha, i cili mbështeti ministrin e Brendshëm italian, Salvini për luftën ndaj mafies. Bregu shkruan se fitoret dhe humbjet vijnë nga jashtë dhe çështja është të gjesh drejtimin e erës.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *