“Martesën po e zgjat Zeni”. Do ia pranoje shoqërinë me ish-in?, Armina bën deklaratën e fortë

Kryesore Showbiz

 

 

Blogerja Armina Mevlani teksa i është përgjigjur disa pyetjeve të ndjekësve të saj në Instastory, ka zbuluar më shumë për lidhjen e saj me djalin e ish kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenin.

 

“Do ia pranoje të dashurit të mbante ish-in e tij si shoqe të ngushtë?”.

 

Kësaj pyetje, blogerja i është përgjuigjur prerë e qartë: ”Sigurisht që JO”.

 

Ndërsa e pyetur se si e menaxhon xhelozinë në lidhjen e saj, Armina thotë se nëse në një lidhje nuk ka xhelozi, ajo s’ka as pasion por që blogerja ka treguar që i beson shumë Shkëlzenit dhe nuk bëhet shumë xheloze.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *