Maskat/Kejvina Kthjella ashtu si nuk e kishit parë më parë! Performanca që “la pa fjalë”

Kulturë Lifestyle

“Maskat”, është një nga rubrikat e shumta të emisionit “E Diell”, drejtuar nga moderatorja Megi Pojani. Personazhe të njohur, që nuk janë profesionistë në muzikë, do të sfidojnë veten para një jurie të përzgjedhur.

Juria e përbërë nga tekst shkruesi Olti Curri, këngëtaret Eranda Libohova dhe Zajmina Vajsari, e kishin jo të lehtë për të zbuluar personazhin që fshihet pas maskës.

Juria mbeti e surprizuar nga performancat e Genta Gjalpit dhe doktor Skerdi Faria, por më së shumti ata i emocionoi performanca e balerinës Kejvina Kthjella. Ndryshe nga personazhet e tjerë, Kejvina nuk u shfaq duke kënduar, por duke bërë atë që dinë më mirë, kërcimin. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni performancën e Kejvinës.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *