Maskrimi i çiftit Pasho në Itali, arrestohet ish e dashura e djalit

Kronike Kryesore Lajme Slider kryesore

Arrestohet ish e dashura e djalit të çiftiti shqiptar të masakruar në Itali, Shpëtim dhe Teuta Pasho.

Mediat italiane bëjne me dije se mëngjesim e kësaj të marte është arrestuar Elona Kaleshi, e cila akuzohet për vrasje, fshehje dhe masakrim të trupave të dy bashkëshortëve.

Ndër të tjera theksohet se dyshohet se ajo ka qenë personi i fundit që ka parë çiftin Pasho.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *