Mbrëmje e veçantë për Namik Doklen, ish deputeti marton djalin (Pamjet nga dasma)

Kryesore Politikë

Moment i veçantë ka qenë ai i mbrëmjes së djeshme për ish deputetin e PS, Namik Dokle. Ish deputeti ka martuar djalin.

Lajmin e ka bërë të ditur vajza e ish deputetit, Anika Dokle. Kjo e fundit ka ndarë me ndjekësit në Facebook momente nga ceremoia e dasmës. Siç shihet nga pamjet, ceremonia ka qenë e thjeshtë me pak të ftuar. Ndërsa bie në sy atmosfera e zjarrtë dhe gëzimi.

Në një nga videot shihet teksa Dokle këndon dhe duket më i lumtur se kurrë.

“Dashuria është esenca e jetës”, shkruan ajo në përshkrimin e postimeve që ka ndarë me ndjekësit.

40684305_10217813913318715_9219493165990412288_n.jpg

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *